ایالات متحده آمریکا خوب فضانورد روسی را به ایستگاه فضایی می بردخوب فضانورد روسی در آمریکا در جاری آموزش برای ماموریت “Crew-5” است کدام ممکن است ادعا به توسط اسپیس ایکس انجام شود.

به گزارش ایسنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند اسپیس، در جدا خصوصی بدتر کردن فشار ها بین ایالات متحده آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در پی حمله روسیه به اوکراین، برخی اجتناب کرده اند سیاستمداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران فضایی دردسرساز امتحان شده می کنند به شبیه به اندازه ایستگاه فضایی در مرحله بین المللی را ادای احترام به قبلی تعیین شده است چون تصویر صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری دفاع کردن کنند.

تعیین شده است چون مثال، ناسا تمایل دارد خوب فضانورد روسی را در هنگام پرتاب فضاپیمای سرنشین دار بعدی اسپیس ایکس به ایستگاه فضایی در مرحله بین المللی همراهی تنبل، کدام ممکن است سرپرست این سیستم ایستگاه فضایی جوئل مونتالبانو می گوید کدام ممکن است این کار درستی است.

وضعیت های آینده را بین ناسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسکاسموس جابه جا کنید

اجتناب کرده اند زمان اذیت کردن تهاجم روسیه به اوکراین، فشار بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکیه کن فضایی آن تهدیدی برای ایستگاه فضایی بین‌المللی بوده است، جایی کدام ممکن است دیمیتری روگوزین، رئیس آژانس فضایی روسیه روسکاسموس، تعداد بیش از حد روسیه را شبح کرده است. او در ماه های آینده ایستگاه فضایی را توقف خواهد کرد.

پیش اجتناب کرده اند نبرد بین اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناسا، ناسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در پاییز امسال “ترتیب صندلی” را این سیستم ریزی کرده بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضانورد روسی آنا کیکینا در جدا خصوصی خوب فضاپیمای سرنشین دار اسپیس ایکس به ایستگاه فضایی پرواز خواهد کرد. کیکینا اولین فضانوردی است کدام ممکن است در جدا خصوصی موشک SpaceX به ایستگاه فضایی در مرحله بین المللی پرواز می تنبل.

کیکینا ادعا به در ماه سپتامبر تعیین شده است چون بخشی اجتناب کرده اند ماموریت Crew-5 ناسا به جهان پرتاب شود. ماموریت به صورت جداگانه ای به تصمیم تکل سایوز ام اس-22 نیز فرانک روبیو فضانورد ناسا را ​​در جدا خصوصی موشک روسی به جهان پرتاب خواهد کرد.

ترتیب صندلی برای از ملزومات عملیاتی مفید به تذکر می رسد، از آرم می دهد کدام ممکن است هر کشوری ممکن است ضمانت حاصل تنبل کدام ممکن است حداقل خوب خدمه در ایستگاه فضایی در مرحله بین المللی دارد به شبیه به اندازه واحد خصوصی را در ایستگاه فضایی در هر روزی اداره تنبل.

مونتالبانو در مصاحبه ای در پاسخ به این پرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو کدام ممکن است خواه هر دو 9 قرارداد غرامت آسیب دیده نشده ممکن است داشته باشد هر دو خیر، اظهار داشت: این ممکن است خوب الگو است. روسکوسموس باید اجتناب کرده اند وزارت خارجه روسیه تاییدیه بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس نزد نخست وزیر خصوصی برود. سپس این پرونده برای تایید به وزارت خارجه آمریکا کشتی تبدیل می تواند.

مونتالبانو می گوید: «ترتیب وضعیت راه خوبی برای کاهش استرس است.

پس اجتناب کرده اند بازنشستگی اجتناب کرده اند این سیستم شاتل فضایی در سال 2011، ناسا لازم بود برای حدود ده سال به موشک های روسی سایوز برای تغییر آن به ایستگاه فضایی در مرحله بین المللی تکیه تنبل. در جدا خصوصی این جاری در ماه مه 2020، اسپیس ایکس 2 فضانورد ناسا را ​​در خوب واحد ماموریت Demo-این 2 به ایستگاه فضایی بین‌المللی برد کدام ممکن است باعث سرزنده شدن مجدد فضانورد انسان اجتناب کرده اند ناخوشایند آمریکا شد.

Roscosmos اخیراً توافق نامه ای را امضا کرده است به شبیه به اندازه سرهنگ مانکن وندی هی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید عکس فضانوردان ایستگاه فضایی را در جدا خصوصی موشک سایوز به زیرین بازگرداند. این در مرحله اولین تهاجم روسیه به اوکراین رخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب زمان مختصر پس اجتناب کرده اند آن روگوزین شبح کرد کدام ممکن است ایستگاه فضایی قابل دستیابی است به اروپا پس اجتناب کرده اند تحریم های غرب علیه صنعت هوانوردی روسیه سقوط تنبل.

به مشاوره مونتالبانو، کیکینا به شبیه به اندازه هفته قبلی برای آموزش در هیوستون بوده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش دهانه بینی می رود در جریان ژوئن به ایالات متحده آمریکا بازگردد به شبیه به اندازه در وسط آموزشی اسپیس ایکس در کالیفرنیا بازی تنبل.

انتهای پیام/