اولین واگن قطار لوکس طراحی شده توسط وس اندرسون در انگلستان آغاز شد


قطار در یک تجربه جدید لوکوموتیو لوکوموتیو با twee ملاقات می کند.

وس اندرسون ، کارگردان علاقه مند به تقارن ، با هتلدار لوکس بلموند برای طراحی یک واگن ویژه در قطار بازسازی شده بریتانیایی پولمن دهه 1950 ، همکاری کرده است.

“من عاشق قطار هستم!” اندرسون در بیانیه ای گفت: “من اغلب این شانس را داشتم که در فیلم هایم محفظه قطار و واگن اختراع کنم-بنابراین من بلافاصله خوشحال شدم که به این فرصت واقعی” بله “گفتم و بسیار مشتاق بودم که در ضمن مشارکت در فرآیند حفاظت ، چیزی جدید بسازم. با تمام پروژه های کلاسیک قطار بلموند همراه است. آنها چیز خاصی را زنده نگه می دارند. این گونه از سفرهای در حال انقراض را وارد دوران طلایی جدیدی می کند. “

بلموند گفت ، کالسکه Cygnus که به نام خدای تعادل یونانی نامگذاری شده است ، در ویژگی های طراحی قطار به شکل تصویر قو نشان داده شده است-این کالسکه دارای کیفیت “روایت داستان مانند” است.

سفر با کوپه اندرسون در مناطق روستایی انگلستان 2455 دلار برای شما هزینه دارد.
سفر با کوپه اندرسون در مناطق روستایی انگلستان 2455 دلار برای شما هزینه دارد.
با احترام بلموند
نقوش قو به همنام کالسکه اشاره می کند: Cygnus خدای تعادل یونانی.
نقوش قو به همنام کالسکه اشاره می کند: Cygnus خدای تعادل یونانی.
با احترام بلموند
تزیینات چوبی به وسواس اندرسون در تقارن اشاره می کند.
تزیینات چوبی به وسواس اندرسون در تقارن اشاره می کند.
با احترام بلموند

سایر ویژگی های موجود در قطار همچنین نشان دهنده شیوه امضای کارگردان فیلم است ، که شامل مارکت های متقارن با امضا ، پالت های رنگی منحصر به فرد-از جمله سقف و مبلمان صورتی پاستلی ، و فرش با رنگ سبز-برگ های نقره ای حک شده روی چوب و ملیله سفارشی ، همه به سبک آرت نو

مهمانان می توانند از چای بعد از ظهر ، شام مرموز قتل شامل منوهای معاصر بریتانیایی و شامپاین آزاد یا یکی از چندین ماجراجویی دیگر به عنوان چوگا چوگای قطار در حومه انگلستان لذت ببرند.

تمام آن راحتی کلاسیک و هوس هالیوودی برای شما هزینه دارد.

سوار بر یک شام مرموز قتل.
سوار بر شام مرموز قتل شوید.
با احترام بلموند

این واگن دو کوپه خصوصی جدید ارائه می دهد که هر کدام می تواند حداکثر چهار نفر را در خود جای دهد و برای رزرو خصوصی در دسترس هستند. کل واگن را می توان برای امور خصوصی حداکثر 26 نفر رزرو کرد. قیمت غذا از 546 دلار برای هر نفر برای صرف غذا و 2455 دلار برای رزرو کوپه اندرسون شروع می شود.

Belmond ، شرکت مادر راه اندازی پولمن بریتانیایی ، صاحب اقامتگاه های لوکس دیگری از جمله هتل راه آهن ، Venice Simplon-Orient-Express ، قطار مقاوم سازی شده در دهه 1920 است که در عاشقانه ترین شهرهای اروپا ، وین ، پراگ ، بوداپست ، پاریس ، استانبول حرکت می کند. و ونیز و شبی تقریباً 5600 دلار به شما پس می دهد.

Amtrak را می زند!

دیدگاهتان را بنویسید