انتظار مردم لندن در زمستان امسال چیست


پس از گرم شدن هوای اخیر و تابستان آزادی های بیشتر ، به راحتی می توان تصور کرد که همه گیری پشت سر ما است. لندن در حال حاضر کمترین میزان مورد SOVID-19 را در بین سایر مناطق انگلستان دارد ، اما مردم در پاییز با بازگشت به مدرسه ، دانشگاه و محل کار با هم باز می گردند.

در حالی که سطح انتقال ویروس کرونا در سطح بالایی باقی می ماند ، زمان آن رسیده است که هوشیار باشیم و مطمئن شویم که برای ماه های چالش برانگیز آینده کاملاً آماده ایم. محدودیت های کروناویروس که سال گذشته معرفی شد به این معنی بود که بسیاری از ویروس های زمستانی رایج مانند آنفلوانزا ، نوروویروس و RSV سرکوب شده اند ، بنابراین ما با گردش بسیاری از عفونت های تنفسی و فصلی خود را برای یک زمستان غیرقابل پیش بینی آماده می کنیم.

واکسن های SOVID-19 جان افراد را نجات می دهند

واکسن ها قوی ترین و م effectiveثرترین ابزار برای مقابله با بیماری های شدید و مرگ ناشی از SOVID-19 هستند و در بسیاری از گونه های جدید ویروس که در سال گذشته بوجود آمده اند ، م effectiveثر بوده اند. بخش مهمی از آماده سازی برای فصل زمستان آینده اطمینان از ادامه پوشش جمعیت و جذب واکسن است و از اطلاعیه های اخیر برنامه تقویت و پیشنهاد واکسن برای کودکان 12 تا 15 ساله استقبال می شود.

اگرچه ما با معرفی برنامه واکسن در لندن پیشرفت زیادی کرده ایم ، اما باید بیشتر پیش برویم تا اطمینان حاصل کنیم که سطح نفوذ بالایی در همه گروه های سنی ، جوامع و مناطق شهر داریم. لندن ، مانند دیگر کلانشهرهای بزرگ با جمعیت جوان ، متنوع ، محروم و متحرک ، به طور کلی از واکسن های دوران کودکی و بزرگسالان کمتر از سایر مناطق استفاده می کند و برای واکسن های SOVID-19 تفاوتی ندارد. در بریتانیا بیش از 80 درصد افراد 16 سال به بالا کاملاً واکسینه شده اند ، در حالی که فقط 60 درصد در لندن.

با توجه به تصویر کمی از واکسن هایی که وارد شهر می شوند ، احتمالاً زمستان امسال محافظت در برابر بیماری های شدید و مرگ ناشی از این ویروس نابرابر است. داده های واکسیناسیون واضح است ؛ تنها 1.2 درصد از مرگ و میرهای مربوط به SOVID-19 بین ژانویه و جولای امسال در افرادی رخ داده است که هر دو دوز واکسن را دریافت کرده اند. اگرچه میزان موارد ابتلا در لندن در هفته های اخیر ثابت بوده است ، اما میانگین تعداد عفونت های روزانه ده برابر بیشتر از این زمان در سال گذشته است. بنابراین ، ما در زمستان از یک خط پایه بالاتر می آییم و تقویت پوشش واکسن در سراسر شهر ضروری است ، زیرا این قوی ترین خط دفاعی ما خواهد بود.

رفع شک و تردید در مورد واکسن

ما می دانیم که تفاوت در خطر مرگ و میر بین گروه های قومی را می توان تا حد زیادی با عوامل جمعیت شناختی ، جغرافیایی و اجتماعی – اقتصادی توضیح داد ، که اغلب با اعتماد محدود و تعامل با خدمات بهداشت عمومی ، دسترسی ضعیف به مراقبت های بهداشتی و اعتماد کمتر به ایمنی و اثربخشی تشدید می شود. واکسن به دلیل افسانه های رایج و اطلاعات غلط. به همین دلیل است که ما به تعهد خود برای همکاری با جوامع لندن برای ارائه اطلاعات بهداشتی و واکسن قابل اطمینان و در دسترس در این دوره ادامه می دهیم ، و اطمینان حاصل می کنیم که هر شهروند لندنی می تواند یک انتخاب آگاهانه داشته باشد و به راحتی به واکسن دسترسی پیدا کند.

ما در حال حاضر تحقیق ، تجربه و ابزارهایی را داریم تا مطمئن شویم واکسن با خیال راحت به هر کسی که به آن نیاز دارد تحویل داده می شود. از زمان شروع همه گیری ، ما به جوامع خود گوش می دهیم تا بفهمیم چگونه و کجا می خواهند به اطلاعات دسترسی داشته باشند. اتخاذ یک رویکرد منحصر به فرد با شرکای ما در لندن برای به اشتراک گذاشتن مداوم اطلاعات ضروری است. در طول تابستان ، ما به طور جمعی با جوانان لندنی ، NHS و تیم شهردار لندن در سازمان لندن بزرگ همکاری کردیم تا موانع جوانان 20 تا 25 ساله در پایتخت را برای دریافت واکسن SOVID-19 و چگونگی غلبه بر آنها درک کنیم. به

بزرگسالان جوان می گویند که می خواهند مکالمات باز و صادقانه داشته باشند تا به تصمیم آنها کمک کند ، اما دور از مراکز واکسن و در فضاهای خلاقانه با افراد مشابه. ما با هم پروژه “لندن ، حالت خوبه؟” را طراحی کردیم و از بیش از 30 سازمان محلی محلی در بیش از 20 منطقه برای میزبانی رویدادها از طریق موسیقی ، ورزش ، فیلم ، رقص و سایر فعالیتها حمایت کردیم. این امر جوانان لندنی را در سراسر شهر گرد هم آورد تا به س questionsالات واکسن خود پاسخ دهند و در مورد تأثیر قابل توجه بیماری همه گیر بر زندگی آنها و تأثیر بر سلامت روانی آنها بحث کنند.

واکسن بزن ، لندن

هر روز که هزاران نفر از مردم لندن سکته خود را در پزشکان عمومی ، مراکز واکسیناسیون ، داروخانه های محلی و مراکز تحویل واکسن دریافت می کنند ، نفوذ واکسن SOVID همچنان افزایش می یابد. با این حال ، اگر می خواهیم به پوشش بالای واکسن در همه نقاط شهر و همه گروه های سنی واجد شرایط برسیم ، هنوز راه زیادی در پیش داریم. تا کنون تلاش بزرگی از سوی همه افراد درگیر بوده است ، اما میزان ورود کند شده است ، و نرخها به ویژه در بین مردان جوان از جوامع محروم از نظر اقتصادی و مردان جوان از کارائیب و آفریقای سیاه از هر زمینه پایین است. ما به مردم لندن نیاز داریم تا به تلاش های خود ادامه دهند – واکسینه شوند ، در صورت واجد شرایط بودن از تقویت کننده استفاده کنند و جوانان را به واکسیناسیون تشویق کنند.

این زمستان در امان باشید

مهم است که به یاد داشته باشید که جهت همه گیری می تواند با شروع استرس زمستانی به سرعت تغییر کند و بنابراین دستورالعمل های جدیدی مانند برنامه زمستانی دولت و توصیه مقامات ارشد بهداشتی برای گسترش واکسیناسیون به همه کودکان 12 تا 15 ساله ، به منظور پیگیری ، تا بتوانیم همه گیری را حفظ کنیم. افزایش نرخ ها ممکن است مستلزم بازگشت اقدامات سختگیرانه تر ، از جمله ماسک اجباری ، کار در خانه و گواهی واکسن باشد. سفر به ریکاوری یک ماراتن خواهد بود ، نه دو سرعت ، و متأسفانه ، این موضوعی نیست که یک شبه از بین برود.

بنابراین در حالی که ما تا پاییز و زمستان ادامه می دهیم ، هنوز به مردم توصیه می کنیم مراقب باشند و از آخرین اخبار و اطلاعات مطلع شوند. استفاده از ماسک صورت در مناطق شلوغ و حمل و نقل عمومی را ادامه دهید ، در داخل منزل تهویه کنید ، هفته ای دوبار با دستگاه های جریان جانبی آزمایش شوید و آزمایش PCR انجام دهید و در صورت بروز علائم در خانه بمانید.

اگر هنوز واکسن یا دوز دوم را دریافت نکرده اید ، لطفاً در اسرع وقت بیایید تا لندن از بهترین محافظت و فرصتی برای زندگی ایمن در این زمستان برخوردار شود. از خود و کسانی که دوستشان دارید بهترین محافظت را از وحشتناک ترین پیامدهای این بیماری داشته باشید. پیشنهاد واکسن برای هر کسی که واجد شرایط باشد باز است و چیزی به نام فرصت از دست رفته وجود ندارد ، بنابراین اگر آن را برای مدتی رها کنید ، هنوز دیر نیست! همین امروز وقت واکسیناسیون خود را رزرو کنید یا مکانی برای واکسیناسیون پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید