امنیت همیشه اولویت اصلی ما است


با افزایش نگرانی در مورد انواع SOVID-19 و مواردی که در سراسر کشور گسترش می یابد ، مشخص است که همه گیری تمام نشده است. به همین دلیل پیگیری معاینات منظم برای خود و خانواده از اهمیت بیشتری برخوردار است. کلینیک های Dignity برای گروه پزشکی سلامت باز هستند و آماده خدمات رسانی به شما هستند. اگر از یکی از کلینیک های ما دیدن می کنید ، در اینجا برخی از اقدامات احتیاطی که ما برای ایجاد محیطی امن و پذیرا برای بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی انجام می دهیم ، یادآوری می شود.


قبل از قرار ملاقات شما

ما هنوز در حال بررسی بیماران ورودی برای علائم SOVID-19 قبل از قرار ملاقات های برنامه ریزی شده هستیم. دفعه بعد که با پزشک قرار ملاقات می گذارید ، ممکن است از شما سال شود که آیا علائم خاصی را تجربه کرده اید یا اخیراً در معرض فردی با SOVID-19 قرار گرفته اید. این امر برای محافظت از شما و متخصصان مراقبت های بهداشتی ما در برابر انتقال ویروس و ایمن نگه داشتن امکانات ما است.

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از خود و جوامع ما دریافت واکسن SOVID-19 است. افرادی که واکسینه شده اند 25 برابر کمتر در نتیجه SOVID-19 در بیمارستان بستری می شوند. با افزایش روزافزون نوع بسیار مسری Delta در جوامع ما ، بدست آوردن واکسن SOVID-19 مانند گذشته حائز اهمیت است. در اینجا درباره واکسن SOVID-19 بیشتر بدانید.

در انتصاب شما

بسیاری از اقدامات احتیاطی و احتیاط های ایمنی که در 18 ماه گذشته آموخته ایم ، امروزه نیز مرتبط هستند. ماسک بپوشید و در صورت امکان فارغ از وضعیت واکسیناسیون ، از دیگران فاصله بگیرید. دستان خود را اغلب بشویید یا ضدعفونی کنید و سطوح را مرتباً پاک کنید.

هنگامی که برای قرار ملاقات خود می آیید ، ممکن است دمای بدن شما بررسی شود و از متخصصان مراقبت های بهداشتی ما در مورد علائم و تماس احتمالی چند س askedال بپرسید. در برخی از امکانات ، ممکن است از شما خواسته شود که تا زمان ملاقات خود در خودروی خود منتظر بمانید.

همیشه دستورالعمل های ایمنی را دنبال کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال از متخصصان مراقبت های بهداشتی ما بپرسید. ما از بیماران خود می خواهیم که مهمان ها را به قرار ملاقات نبرند زیرا این امر خطر بیشتری را در معرض تماس و انتقال قرار می دهد. برای یادآوری دقیقتر روشهای ایمنی Dignity Health برای SOVID-19 ، این مقاله را بررسی کنید.

بازدیدهای ویدئویی یک گزینه ایمن و راحت است

ویزیت های حضوری در دسترس و ایمن هستند ، با این حال ، بازدیدهای ویدئویی مطمئناً یک نگرانی است. امکانات ما برای هر کسی که ممکن است SOVID-19 داشته باشد یا اخیراً در معرض SOVID-19 قرار گرفته است ، تورهای ویدیویی را به عنوان یک گزینه ارائه می دهد. ما همچنین واکسیناسیون SOVID-19 ، آزمایش SOVID-19 و درمان آنتی بادی مونوکلونال را در صورت ملاقات ارائه می دهیم.

توصیه می کنیم در صورت:

  • در 2-5 روز گذشته ، شما با SOVID-19 تشخیص داده اید ، آزمایش مثبت KOVID-19 را دریافت کرده اید ، یا با کسی که با KOVID-19 تشخیص داده شده تماس نزدیک داشته اید.
  • اگر علائم جدید یا بدتر شدن را تجربه کرده اید: تب یا لرز ، سردرد یا بدن درد ، سرفه یا احتقان ، آبریزش بینی ، گلودرد ، مشکلات تنفسی ، از دست دادن طعم یا بویایی.

در صورت ویزیت ویزیت ، مطب پزشک شما می تواند یک ایمیل یا پیوندی به درگاه سلامت گوساله خود برای شما ارسال کند. فراموش نکنید که همه کدهای دسترسی یا گذرواژه های لازم برای ورود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که قبل از تعیین وقت قبلی ، “اجرای آزمایشی” را انجام دهید تا مطمئن شوید تمام اطلاعات ورود به سیستم مورد نیاز خود را دارید. اگر مشکلی دارید ، برای کمک به مطب پزشک خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ویدیویی با Dignity Health را بررسی کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که کلینیک های گروه پزشکی Dignity for Health Group برای مراقبت های پزشکی شخصی و معاینات باز هستند و بیشترین ایمنی را در برابر انتشار SOVID-19 ایجاد می کنند. برای منابع بیشتر و یادآوری ایمنی در این مرحله از همه گیری ، از وب سایت CDC دیدن کنید. برای قرار ملاقات با ارائه دهنده کرامت سلامت ، اینجا را کلیک کنید.



دیدگاهتان را بنویسید