المپیکی مسلمان محاکمه جادوگران فرهنگ لغو علیه معلم جرسی را برانگیختهنوز چند هفته تا هالووین باقی مانده است ، اما در نیوجرسی ، محاکمه جادوگران زود شروع شد. این کار در رسانه های اجتماعی ، سلام اخیر ما آغاز شد: شمشیرباز المپیکی ، ابتهاج محمد در فیس بوک به دنبال کنندگان خود اطلاع داد که شر در شهر Maplewood جریان دارد.

محمد ، یک مسلمان با حجاب و شخصیتی که بسیار مورد احترام کمیسرهای فرهنگی ما بود ، نوشت: “دیروز” ، تمار هرمان ، معلم دبستان ست بویدن در مپل وود ، نیوجرسی ، به زور برکنار شد. حجاب دانش آموز کلاس دوم دانش آموز جوان با تلاش برای حفظ حجاب خود مقاومت کرد ، اما معلم حجاب را کنار گذاشت و موهای او را در کلاس نشان داد. هرمان به دانش آموز گفت موهایش زیبا است و دیگر مجبور نیست در مدرسه حجاب داشته باشد. ” محمد گفت ، کودک دچار “ضربه” و “سوء استفاده” شده بود.

فقط ، به احتمال زیاد آن چیزی نیست که اتفاق افتاده بود: هرمان در بیانیه ای توضیح کاملاً قابل قبولی داد. به گفته او ، او دانش آموز را با یک ژاکت کاپوت دار پوشیده بود و مطابق با سیاست مدرسه از او خواسته بود که کاپوت را پایین بکشد ، زیرا چشمانش را بسته بود. هرمان پس از دیدن اینکه دانش آموز کلاه را “به جای حجاب معمول خود” پوشیده بود ، “فوراً این درخواست را لغو کرد.”

در جامعه ای که توسط بزرگسالان اداره می شود ، چنین مشاجره ای به سرعت و با آرامش حل می شد. اما از آنجا که اینجا Woke America است ، کشوری که با خشم خالی پخش آنلاین می کند ، و طولی نکشید که هرمان توسط هیئت منصفه همسالان مجازی خود مجرم شناخته شد.

بخش محلی شورای روابط اسلامی-آمریکایی-سازمانی که توسط FBI به عنوان مشارکت کننده بدون قید و شرط در پرونده مالی تروریسم نامگذاری شده و توسط یک دادگاه فدرال مشخص شده است که ارتباط قابل توجهی با سازمان های تروریستی اسلام گرا از جمله حماس دارد-خواستار پایان فوری هرمان شد. به

برخی از افراد آنلاین توجه کردند که هرمان یهودی است و اقدامات ادعایی او را به عنوان جنایتی از نفرت با انگیزه مذهبی معرفی کرد. حتی فیل مورفی ، فرماندار دموکرات نیوجرسی نیز به این مسابقه پیوست و آن را به اشتراک گذاشت اتهام با 145000 دنبال کننده خود در توییتر.

این قسمت نشان داد که دسته های مترقی که مایل به سلب امریکا از چیزی شبیه به نجابت و مدنیت هستند چقدر عمیقا بدخواهانه شده اند. در حالی که به زبان حقوق شهروندی صحبت می کنند ، این مدافعان آزادی متعهد به نابودی دشمنان سیاسی ، واقعی یا تصور شده هستند.

یک قدم از فیس بوک فاصله بگیرید و از شهر واقعی Maplewood دیدن کنید ، و جامعه ای پر جنب و جوش و متنوع را خواهید دید ، جایی که پیاده روها با رنگین کمان رنگ آمیزی شده اند تا جشن غرور ایجاد شود و در آن مدارس با دانش آموزان و معلمان منعکس شده است. مجموعه ای از اقوام و باورهای مذهبی مختلف.

به تصویر کشیدن آن ، همانطور که محمد در پست نفس خود انجام داد ، به عنوان مثال دیگری از اصلی ترین نژادپرستی سیستمیک آمریکا ، نه تنها برای این ملت بزرگ ، بلکه برای خود واقعیت قابل مشاهده – یک تئاتر تند و زننده نمایش است که همه چیز را در مورد مجری و هیچ چیز دیگر

و اگر این به اندازه کافی دلخراش نبود ، وکیل هرمان همچنین جزئیات زیر را فاش کرد: موکلش در واقع محمد را “در زندگی واقعی” می شناسد ، همانطور که بچه ها می گویند ، و با او تماس گرفته و از او خواسته است که پست را کنار بگذارد ، اما پاسخی دریافت نکرده است.

افراد واقعی با ارزشهای واقعی و دغدغه های واقعی با یکدیگر صحبت می کنند ، استدلال می کنند ، بحث می کنند ، سعی می کنند ذهن و قلب را تغییر دهند. برای تشویق ارتباط با 240 کاراکتر یا کمتر ، همه صدا و خشم و بدون همدلی یا اشتیاق به حقیقت ، نیاز به نوعی خودشیفته – و نوع خاصی از فرهنگ سلیپسیستی ، احساسی – است.

اگر افراد مشهوری که ما جشن می گیریم اینگونه رفتار می کنند ، ما دلایل بسیار خوبی برای ترسیدن بسیار داریم.

Liel Leibovitz سردبیر در Tablet استبه

توییتر: @لیلدیدگاهتان را بنویسید