افتتاحیه بیستمین جشنواره در مرحله بین المللی امام رضا (ع) اذیت کردن شد


ایسنا/ خراسان رضوی بیستمین جشنواره در مرحله بین المللی باکلاس هنری امام رضا (ع) در جدا خصوصی حضور وزیر سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقدیر اجتناب کرده اند خادمان خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مرحله بین المللی سنت رضوی اذیت کردن شد.

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون باکلاس مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه نوزدهمین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیستمین جشنواره در مرحله بین المللی باکلاس هنری امام رضا (ع) امشب 21 خردادماه در کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد. ، ذکر شد: امام رضا(ع) منحصر به مشهد، ایران، آسیا، شیعه، سنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان اسلام نیست، اما در جدا با این این امام هشتم(ع) مختص همه موجودات است کدام ممکن است آنچه را در اعماق زیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه هست را می آموزند. در بهشت.

وی افزود: روزی کدام ممکن است در دانشگاه ها بین ادیان در نیویورک تصویر می کردم اجتناب کرده اند مناظره امام هشتم(ع) برای ترکیب کردن آوری مذاهب آسمانی استفاده می کردم کدام ممکن است a باشکوه محیط زیست بود. دنیا تشنگی ما برای شناخت امام رضا (ع) به شبیه به اندازه حد زیادی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین بس کدام ممکن است حضرت رضا (ع) را بشناسند. مفتخریم کدام ممکن است توان استفاده به شبیه به اندازه حد زیادی اجتناب کرده اند وجود امام رضا (ع) را داریم.

افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) آغاز شد

رئیس کمیسیون باکلاس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن اجتناب کرده اند آثار هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت سوء استفاده می تدریجی. سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثار هنری مبتذل نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است خوشایند ارزش ها را کالا تدریجی. این هدف است باید در این زمینه در تذکر گرفته شده انتقادی تری کرد. آستان قدس رضوی هم باید در این زمینه کار تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری تدریجی.

وجود امام رضا (ع) قطعا راهگشای مشکلات اجتماعی خواهد بود

یعقوب علی نظری استاندار خراسان رضوی نیز در یکپارچه این مراسم حضور کشف شد: خداوند اجتناب کرده اند داشته های غیر سکولار پر برکت ائمه اطهار (ع) به ما عنایت کرده است کدام ممکن است می توانیم به آنها اعتقاد کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها برسیم.

وی افزود: شرط حضور در مقام والای ائمه (ع) استاندارد وابستگی ما به این دارایی ها است. ما در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خراسان رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ویژه مشهد به بودن در جوار امام رضا (ع) شاد از می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایجاد شده است چون خادمان زائران یکی اجتناب کرده اند ائمه اطهار (ع) اجتناب کرده اند نعمت بزرگی برخورداریم.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: اجتناب کرده اند خداوند می خواهیم کدام ممکن است عزت این محله را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت به زائران را به ما عنایت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما را در استفاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده از اجتناب کرده اند آن راهنمایی تدریجی.

افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) آغاز شد

نظری ذکر شد: این گنجینه های غیر سکولار قطعاً پاسخگوی تعمیر معضلات اجتماعی خواهند بود. در جدا با این این، اگر قرار باشد در جهان علم گام برداریم، دارایی ها ارزشمند آموزشی در اختیار گروه بشری است. در این سطح هوس همه پتانسیل ها در اختیار ماست. ما در خراسان رضوی رویکرد اساسی خصوصی را در همه بخش ها بر همین مقدمه استوار کردیم.

وی ذکر شد: حتی در بخش مالی هم معتقدیم اگر از ملزومات مالی را به این تأمین پیوند دهیم سودآور خواهیم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش مالی به حداقل خوب بخش آموزشی اصلاح تبدیل می تواند. از آن به بعد است در خراسان رضوی کدام ممکن است اجتناب کرده اند برکت وجود امام رضا (ع) بهره مند شده ایم امیدوارم در ارجاع به ائمه اطهار مورد عنایت ایشان باشیم.

استاندار خراسان رضوی ذکر شد: مفتخریم کدام ممکن است این این سیستم را در خدمت تک تک زائران امام رضا (ع) در اصل کار خصوصی قرار دهیم. علاوه بر این خوب است هنرمندان اجتناب کرده اند آثار هنری خصوصی برای تحمیل راهی برای ارجاع به امام رئوف استفاده کنند.

افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) آغاز شد

تحسین اجتناب کرده اند خادمان سنت رضوی

در این مراسم محمدمهدی اسماعیلی وزیر سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی، حسن ناظم وزیر سنت عراق، حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون باکلاس شورای اسلامی، یعقوب علی نظری ملکانویس استاندار خراسان رضوی حضور داشتند. رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمودرضا برازش مدیرعامل بنیاد در مرحله بین المللی امام رضا(ع) زیارت، محمدناصر آیینه چیان معمار حرم رضوی، علی خوش چهره مداح، منصور انوری نویسنده بلندترین رمان رضوی در جدا خصوصی عنوان رمان در جدا خصوصی عنوان عشق آباد، جلیل عرفان منش، فیلمنامه نویس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورخ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسن روح الامین، نقاش، ایجاد شده است چون چهارمین خادمان برگزیده سنت رضوی در ملت تحسین شد.

علاوه بر این در بخش خادمان بین الملل سنت رضوی اجتناب کرده اند شیخ جاسم عباس الدراجی سرپرست بخش علمیه امام رضا(ع) استان میسان، جعفر العادل ادیب زندی گزارشگر تلویزیون کربلا، حجت الاسلام عباس حسن زاده، رئیس بره برتر قرآن افغانستان، حجت شیخ محمد جبتی شاعر ملت آفریقایی مالی، حجت الاسلام ابومهدی انوری رئیس مجمع اهل بیت در جهان میندانائو فیلیپین، شیخ سلطان علیزاده امام جماعت مسجد غول پیکر بزونا در آذربایجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو قفقازی مسلمین، حجت الاسلام شیخ زاهد حسین، واقف رضوی در کنگو تجلیل شد.

در این مراسم اجتناب کرده اند تابلوی دعای باران تأثیر حسن روح الامین در حرم مطهر رضوی آشکار شد.

افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) آغاز شد

انتهای پیام/