ازدواج مگان کینگ با کوف اونز برادرزاده جو بایدن


بر اساس گزارش های متعدد ، مگان کینگ روز دوشنبه با کوف اونز ، برادرزاده رئیس جمهور جو بایدن ازدواج می کند.

کلی ادونل ، خبرنگار کاخ سفید NBC News این خبر را در توییتر اعلام کرد.

“عروسی خانواده BIDEN امروز: رئیس جمهور و بانوی اول [Jill Biden] در یک عروسی کوچک و خانوادگی در خانه والری و جک اونز شرکت می کنند. ” او نوشت در 11:11 صبح ET برادرزاده آنها ، کاف اوونز ، با مگان اوتول کینگ ازدواج می کند. »

مادر اوونز ، والری بایدن اوونز ، خواهر کوچکتر رئیس جمهور و یکی از نزدیکترین مشاوران وی است.

کینگ ، 37 ساله و اونز ، 42 ساله ، اخیراً رابطه خود را در اینستاگرام در 25 سپتامبر رسمی کردند.

ستاره سابق “زنان خانه دار واقع در اورنج کانتی” عکسی را در زمانی که او و وکیل لس آنجلسی در آغوش گرفته بودند منتشر کرد با این عنوان: “من تمام تلاش خود را می کنم تا از هرگونه معرفی شیری مانند” فشار اصلی من “اجتناب کنم … بنابراین فقط با مرد من ملاقات کن ️. »

آنها از آن زمان در رسانه های اجتماعی مشخصات بسیار پایینی داشته اند و هنوز در مورد مراسم عروسی روز دوشنبه چیزی ارسال نکرده اند.

روز یکشنبه ، کینگ عکسی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان می داد او در یک گردهمایی رسمی با والدین ، ​​خواهر و برادر و فرزند خواهرش – که احتمالاً یک شام تمرین بوده است – بوده است.

این ستاره رئالی بلافاصله درخواست Page Six برای اظهار نظر را پس نداد.

مگان کینگ و کاف اوونز
کینگ و اونز چند هفته پیش رابطه عاشقانه خود را تایید کردند. هنوز مشخص نیست که آنها برای اولین بار چه زمانی شروع به دوست شدن کردند.
اینستاگرام

این اولین باری نیست که کینگ در حال قدم زدن در راهرو است.

او قبلاً با فوق ستاره MLB ، جیم ادموندز ازدواج کرده بود. آنها سه فرزند کوچک دارند: آسپن 4 ساله و دوقلوهای 3 ساله هارت و هیز.

این ازدواج آشفته پس از پنج سال در سال 2019 به دنبال اتهامات بی وفایی ادموندز پایان یافت. این طلاق در ماه مه نهایی شد.

سپس کینگ به مدت کوتاهی با تاجری به نام کریستین شائوف معامله کرد.

ادموندز 51 ساله روز یکشنبه سایه بر همسر آینده همسر سابق خود زد وقتی او و دختر بزرگترش از ازدواج قبلی خود ، هیلی ادموندز ، عکسی از خود با پوشیدن تی شرت هایی که روی آنها نوشته شده بود نوشته بودند: “باشگاه اجتماعی آنتی بایدن”. ”دیدگاهتان را بنویسید