ارائه خدمات رفاهی به هواداران تیم محبوب تراکتورایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز بر ارائه خدمات رفاهی به هواداران تیم محبوب تراکتور تاکید کرد.

یعقوب هوشیار در بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور که همراه با شهرام دبیری و پرویز هادی از اعضای شورای اسلامی شهر، حبیب ستوده نژاد، میر معصوم سهرابی، سامان احمدزاده و جواد صدیقی انجام گرفت، به احصای مشکلات راه‌های دسترسی به ورزشگاه یادگار امام (ره) پرداخته و دستورات لازم برای رفع آنها را صادر کرد.

خروجی مسیر یادگار امام (ره) به اتوبان شهید کسایی اولین موردی بود که شهردار تبریز دستور انسداد در دو سمت این خروجی را داده و تمیزکاری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی این مسیر را خواستار شد. 

لکه‌گیری پل اسلامشهر زیر اتوبان کسایی و نخاله‌برداری از مسیر و همچنین رفع آلاینده‌های محیط زیست در این مسیر از جمله کارگاه تولید بتن، دیگر اقدامی بود که شهردار تبریز دستور انجام فوری آنها را صادر کرد.

در ادامه این بازدید شهردار تبریز به احصاء مشکلات ورزشگاه یادگار امام (ره) پرداخت و ضمن بازدید از نقاط مختلف این استادیوم دستور رفع و پیگیری این مشکلات را داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، هوشیار همچنین بر اهمیت ارائه خدمات لازم در جهت رفاه حال تماشاگران و هواداران تیم محبوب تراکتور تاکید کرد.

انتهای پیام