ارائه برنامه بیمه درمانی مناسب برای سالمندان – وبلاگ مراقبت های بهداشتی اعتباری


همه گیری کووید -19 افراد مسن در هند را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. این آمار برای کل کشور حیرت انگیز و غم انگیز بود. همچنین توسط کارشناسان پیشنهاد شده است که ویروس کووید -19 برای مدت طولانی در اینجا است و آثار آن به طور مداوم در آینده مشاهده می شود. در دنیایی که آینده مبهم و مبهم به نظر می رسد ، مسئولیت حفاظت از سلامت اعضای سالخورده خانواده ما یک وظیفه کلیدی است. اهمیت بیمه درمانی بیش از پیش افزایش یافته است. بیمه نامه درمانی برای سالمندان در سناریوی فعلی قابل مذاکره نیست. هنگامی که بیماری به در می زند ، بیمه درمانی سالمندان مراقبت از درمان ، بستری شدن و سایر هزینه های مهم پزشکی را بر عهده می گیرد.

بیمه درمانی برای سالمندان دقیقاً همان چیزی است که با نیازهای آنها مطابقت دارد. سیاست ادعاهای پزشکی برای افراد مسن شامل تمام سنین 60 تا 80 سال می شود. مهمترین مزیت برنامه های بیمه درمانی برای افراد مسن ارائه پوشش برای شرکت کنندگان دیرهنگام در گروه بیمه درمانی و همچنین مزایای دیگر مانند شرط کم پرداخت مشترک ، مدت انتظار کوتاه و پوشش زیاد است. این خدمات بخشی از اکثر برنامه های سلامت نیستند.

قبل از نهایی شدن خط مشی ادعاهای پزشکی برای سالمندان ، برای انتخاب درست باید جنبه های زیر را در نظر گرفت:

  • بدون دوره انتظار: گاهی اوقات بیمه درمانی ممکن است سالمندان را ملزم کند تا با شرایط انتظار کنار بیایند تا با بیماری موجود کنار بیایند. پوشش بیمه نامه با پایان دوره انتظار آغاز می شود. عاقلانه است که بیمه درمانی را با کوتاهترین مدت انتظار انتخاب کنید.
  • معاینات پزشکی رایگان: سیاست بهداشتی برای شهروندان سالمند با معاینات تکمیلی بهداشتی یک مزیت بزرگ است. در سنین بالا ، معاینات منظم پزشکی ضروری است و اغلب گران است.
  • پرداخت مشترک کمتر: پرداخت مبلغی است که بیمه گذار در زمان مطالبه باید پرداخت کند. از آنجا که هیچ درآمد ثابت سالمندی ثابت ارائه نمی شود ، برنامه بهداشتی برای سالمندان باید به منظور کاهش تسهیلات مدیریت بیمه ، نیاز به کاهش پرداخت های مشترک داشته باشد. با طرح بیمه سالمندان ، دوره پرداخت حق بیمه کوتاهتر و حداقل پوشش بیشتر است.
  • سن: یک شهروند مسن می تواند در هنگام اخذ بیمه دچار بیماریهای حاد مرتبط با سن شود. حق بیمه درمانی سن ، بیماری های پزشکی موجود ، الزامات مراقبت های پزشکی و سایر شرایط را در نظر می گیرد. بنابراین ، شما باید برنامه ای را با کمترین حق بیمه انتخاب کنید و حداکثر مزایا را ارائه دهید.
  • تاریخچه پزشکی: اگرچه سالمندی با پیروزی های خاص خود همراه است ، اما در مواردی که تعداد بیماریها بیشتر باشد و فرد با شرایط پزشکی بیشتری دست و پنجه نرم کند ، می توان میزان حق بیمه را افزایش داد.
  • موقعیت جغرافیایی: هزینه ها و هزینه های متعدد مرتبط با درمان بسته به محل زندگی شما متفاوت است. افرادی که در یک شهر زندگی می کنند نسبت به افرادی که در سطح اول ، سطح دوم یا سطح سوم زندگی می کنند به پوشش بیشتری نیاز دارند.

اکنون که ما پارامترهای مهمی را که باید قبل از خرید بیمه در نظر بگیرید ، پوشش داده ایم ، در اینجا برخی از بهترین بیمه های دارویی برای سالمندان در هند آورده شده است:

طرح بهداشتی نقره ای Bajaj Allianz

این یک سیاست جامع ادعای پزشکی برای افراد مسن است که برای پوشش کلیه مطالبات یک شهروند سالمند متقاضی بیمه طراحی شده است. این طرح پاداش تجمعی 10 of از پول بیمه شده در سال را بدون ادعا ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر دو یا چند نفر از اعضای خانواده تحت پوشش قرار گیرند ، 5 درصد تخفیف برای خانواده ارائه می شود. این طرح دارای سن 46 تا 70 سال است و حداکثر 5 میلیون روپیه را پوشش می دهد.

مراقبت فعال Aditya Birla

برنامه بیمه درمانی با دقت طراحی شده برای افراد مسن ، برنامه بازگشت سالم را ارائه می دهد ، جایی که می توانید تا 21 درصد از حق بیمه را همراه با معاینات مراقبت های بهداشتی و جلسات آموزشی توسط مربی بهداشت شخصی کسب کنید. این طرح در سه نوع استاندارد ، کلاسیک و برتر موجود است. سن پذیرش برای این طرح 55 سال با حداکثر پوشش 25 میلیون روپیه است.

طرح بیمه خدمات درمانی ارشد مراقبت

طرح مراقبت از بیمه سلامت سالمندان یک برنامه جامع بیمه درمانی است که به افراد در سالهای بعد از هزینه های درمانی گران کمک می کند. بر اساس این طرح ، بستری شدن بدون پول نقد در بیش از 15500 بیمارستان شبکه ای ارائه می شود. این طرح شامل تعدادی از موارد اضافی ، از جمله معافیت از پرداخت مشترک و پاداش بدون ادعا ، و سایر موارد است. این طرح به افراد بالای 61 سال اجازه می دهد با حداکثر 10 میلیون روپیه زندگی کنند. معافیت از پرداخت مشترک و پاداش بدون ادعا ، از جمله مزایای دیگر.

Tata AIG MediSenior

Tata AIG MediSenior بر نیازهای افراد بالای 60 سال متمرکز شده است. شامل مزایایی مانند تخفیفات خانوادگی و مراقبت از خانه است. این طرح 50 میلیون روپیه بیمه می کند.

ما جستجو کردیم طرح های مختلف بیمه درمانی و شکی نیست که نمی توان اهمیت بیمه درمانی را انکار کرد. اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و روند خرید را بسیار هموارتر کنید ، می توانید از بیمه درمانی آنلاین برای سالمندان استفاده کنید.

همچنین بخوانید: 4 بیمه نامه که به شما در صرفه جویی مالیات کمک می کند

سلب مسئولیت: اظهارات ، نظرات و داده های موجود در این نشریات متعلق به نویسندگان و مشارکت کنندگان فردی است ، نه Credihealth و ویراستار (ها).

با +91 8010-994-994 +91 تماس بگیرید و در این مورد با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید رایگاندر انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب ، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روزرسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید