اداره بندر پس از سفارش هوچول ، هواپیمای Cuomo را متوقف می کند


رسوایی دولت سابق آژانس دو ایالت روز سه شنبه اعلام کرد که هواپیمای 2.2 بیلیون دلاری هواپیمای LaGuardia از فرودگاه اندرو کوئومو به طور رسمی “متوقف شده است” پس از آنکه فرماندار کتی هوچول از اداره بندر نیویورک و نیوجرسی خواست تا جایگزینی را بیابند.

بر اساس بیانیه ای که بدون امضا در اداره بندر ارسال شده است ، “به درخواست فرماندار هوچول ، اداره بندر در حال بررسی کامل گزینه های احتمالی حمل و نقل عمومی جایگزین به فرودگاه لاگاردیا است.” “در طول بررسی ، اداره بندر اقدامات بعدی را در رابطه با پروژه LaGuardia AirTrain متوقف می کند.”

آژانس وعده داد که “با مشورت نزدیک با متخصصان مستقل و ذینفعان کار خواهد کرد و کار خود را تا آنجا که ممکن است به سرعت انجام می دهد ، مطابق با نیاز به بازبینی دقیق و دقیق”.

هوچول هفته گذشته گفت که به اداره بندر گفته است “به طور کامل راه حل های جایگزین حمل و نقل عمومی را برای کاهش تردد خودروها و افزایش اتصال به فرودگاه لاگاردیا بررسی کند” – که به طور موثر پروژه جنجالی حیوان خانگی Cuomo را از بین برد.

ریک کاتن ، مدیر اجرایی اداره بندر ، ماه گذشته گفت که خرید قطارهای مونوریل در حال انجام است که با وجود نگرانی های FAA مبنی بر کندتر بودن این پیشنهاد نسبت به رانندگی یا سوار شدن به تاکسی ، در اوایل سال جاری به تأیید فدرال رسید.

ارائه اتصال پیشنهادی AirTrain به فرودگاه LaGuardia.
فرماندار کتی هوچول گفت که “موظف به پذیرش” دولت سابق نیست. پروژه AirTrain فرودگاه LaGuardia اندرو کومو به ارزش 2.1 میلیارد دلار.
AbetterwaytoLGA.com

مسیر پیشنهادی کوئومو سواران منهتن را مجبور می کند تا ابتدا به شرق-دور از جزیره-سفر کنند ، قبل از اینکه به مترو یا LIRR در Willets Point متصل شوند و سپس به سمت غرب حرکت کنند.

مخالفت با طرح “راه اشتباه” پس از استعفای کوئومو در 23 اوت افزایش یافته است-با اعلام هوچول در هفته گذشته به اوج خود رسید.

دیدگاهتان را بنویسید