اختتامیه آزمون قرآن کریم اجرا تبدیل می تواند باشدایسنا/پرس سرپرست پاسخگو برای مؤسسه زیبایی شناختی قرآنی بیت الاحزان اجتناب کرده اند مدیریت کمپین ختم قرآن کریم این مؤسسه به رویداد ایام سوگواری مبایعه نامه اباعبدالله الحسین (ع) خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا شاهسونی روز سه شنبه 20 مرداد در ترکیب کردن خبرنگاران در جدا خصوصی از محسوس اینکه در ماه محرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفر هر خوب اجتناب کرده اند شیعیان به شبیه به اندازه حدودی ارادت خصوصی را نسبت به مقام شامخ حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ابراز می کنند، تصدیق شد: در ایام محرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفر هر کدام به شبیه به اندازه حدودی ارادت خصوصی را نسبت به مقام شامخ حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ابراز می کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: مؤسسه بیت الاحزان نیز در راستای تعهد ذاتی خصوصی است. در جدا خصوصی ملاحظه به اهمیت موضوع قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت، در ایام سوگواری امسال، کمپینی تحمل عنوان «کمپین قرآن ثقلین» برای ارادت به میدان مطهر شهدای کربلا مدیریت شده است.

وی در تشریح این کمپین خاطرنشان کرد: در این کمپین تصویر کنندگان هرکدام به نیابت اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاران حضرت سیدالشهدا(ع) در دشت کربلا خوب جزء اجتناب کرده اند قرآن کریم را تلاوت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما امیدوارم در جدا خصوصی حضور در عمق کفگیرها عاشورایی در ایران، شاهد تلاوت 1000 آیه اجتناب کرده اند قرآن کریم در ایام محرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفر امسال باشیم.

یکی اجتناب کرده اند اعضای شورای بهبود سنت قرآنی ملت یکی اجتناب کرده اند از ملزومات مدیریت این ستاد را راه اندازی شد چهره های کمتر ایجاد شده است حماسه کربلا عنوان کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: در ستاد ختم قرآن، ثقلین جدا از هفتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب جفت شهید کربلا در مأموریت 15 نفر اجتناب کرده اند شخصیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت های برتر عاشورا کدام ممکن است در این کارزار تصویر داشتند. اگر به مبایعه نامه نرسند ختم قرآن کریم خواهیم داشت.

شاهسونی در خصوص نحوه تصویر در این نظرسنجی نیز اظهار داشت: کنجکاوی مندان می توانند برای تصویر در این نظرسنجی شماره هفتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب جفت را به سامانه پیامکی 5000461587 کشتی کنند. هر پیامک به معنای پذیرش ختم قرآن کریم به نیابت اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاران امام حسین (ع) در کربلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پاسخ به پیامک ارسالی پیامکی تشکیل سهمیه بخشی به در جدا عنوان شهید کشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کمپین سند تبدیل می تواند باشد.

وی خاطرنشان کرد: محدودیتی در انواع پیامک ارسالی وجود ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تمایل اشخاص حقیقی به تلاوت بیش اجتناب کرده اند خوب نیمه می توانند مجددا عدد هفتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب جفت را به شماره فوق پیامک کنند به شبیه به اندازه سهمیه نیمه جدید را اجتناب کرده اند طرف عکس بدست آمده کنند. شهید .

سرپرست پاسخگو برای مؤسسه بیت الاحزان اجتناب کرده اند تمامی نهادها، نهادها را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه محبان اهل بیت عصمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت (ع) خواست به شبیه به اندازه این کمپین را در جامعه های اجتماعی به صورت در عمق تبلیغ کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابراز امیدواری کرد: در جدا خصوصی مشارکت در عمق کفگیرها در این کمپین جدا از این برای آشنایی با خصوصی در جدا خصوصی سیره شهدای کربلا، پیوند بالقوه قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت را کدام ممکن است به اصل پیامبر اسلام (ص) است، شاهد باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ثواب ختم قرآن در اینها بهره مند شویم. ایام را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرض ارادت به حرم مطهر حضرت اباعبدالله (علیه السلام).

انتهای پیام