ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری وزن و قلدری را در ماه آگاهی از چاقی در دوران کودکی افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی در کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه را برای تشخیص سوگیری وزن و زورگویی که در بین کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی وجود دارد ، انجام می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران با اضافه وزن و 24 درصد از پسران با اضافه وزن از نظر همسالان در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان همچنان به عنوان یک قطعه برجسته برای نسل های جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند در بزرگسالی برای کودکان باقی بماند. کودکی که با بیماری چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون آنکه احساس بدرفتاری یا قضاوت ناعادلانه در مورد آن داشته باشید. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را تشخیص داده و برای جلوگیری از تعصب وزن تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای کمک به جلوگیری از تعصب وزن و کودکی در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهمی در جهت تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی صورت می گیرد.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، بیش از 75000 سازمان غیرانتفاعی ملی با اعضا ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به بیماری چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید