آیا آموزش شخصی برای من مناسب است؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به جهت نیاز دارم تا تمریناتم بهترین استفاده را از زمان من در باشگاه باشد.
  • من به فلات رسیده ام و از کارهای روزمره ام خسته شده ام.

آیا صدای هر کدام شبیه شماست؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید شما هرگز به آن فکر نکرده اید ، اما مربیان شخصی در هر مرحله از آمادگی جسمانی در سالن های ورزشی Corpus Christi ما در دسترس هستند. هم مبتدیان ورزشکاران و هم ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع تازه بهره مند شوند.

آیا آماده شروع بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا آنچه شما می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید آمده است.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. هدف آنها این است که از رسیدن به اهداف تناسب اندام خود اطمینان حاصل کنند – خواه این راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر باشد.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در ورزشگاه به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که از چه فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت می برید.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا برنامه ای برای دستیابی به موفقیت تدوین کنید. با توجه به سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم به روال متفاوتی دست خواهید یافت که استفاده م effectiveثر و کارآمد از زمان ورزش شما است.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این فلات ارائه دهند. دیدگاه های تازه همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و الهام چشم خود را بر روی جایزه نگه دارید.

مسئوليت

هنگامی که تمایل به سست شدن و یا کاهش پیچ ها دارید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامتی و تندرستی تعهد لازم است ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش ، گردهمایی و تشویق شما به موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار مکان فیتنس فیتنس را در نزدیکترین محل خود بیابید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید