آن را پخش کنید یا رد شوید؟


پیش بروید ، سعی کنید چشم خود را به مفهوم telenovela مکزیکی Netflix نچرخانید پنج خوانا: سرنوشت همزمان پنج زن به نام خوانا را در کانکون قرار می دهد ، جایی که متوجه می شوند همه آنها یک علامت تولد یکسان در باسن خود دارند. WACKY این جستجوی 18 قسمتی برای پدر بودن-با عنوان انتقام خواناها به اسپانیایی ، که به معنای بسیار جذاب تر ترجمه می شود انتقام خواناها -بیش از سهم خود از موقعیت های مضحک فقط در قسمت ابتدایی ، که صابون است ، و خب ، من نمی توانم در برابر نامناسب بودن آن با عذرخواهی مقاومت کنم ، اگرچه از گفتن “زبان زبان” خودداری می کنم. -شیخ ، “زیرا من بالاتر از چنین تلقین تلخی هستم. این به همان اندازه سکسی و احمقانه است ، بنابراین شاید این یک سرگرمی مزخرف باشد.

عکس افتتاحیه: یک عکس از سیمون ماروکین (کارلوس پونس) روی نیمکت قرمز دراز کشیده و با صدای بلند درباره اسرار تاریک صحبت می کند.

اصل مطلب: اون شلیک سیمون؟ این فیلم با نگاهی اجمالی به صحنه های جنسی بیش از حد غرق در نور آبی قطع شد. سپس به کانکون می رویم ، جایی که از طریق وونزاهای زیر با خواناها آشنا می شویم: استریپر Wunza ، Juana Manuela (زوریا وگا) ، تیپ درجه یک که کنسرت هایی انجام نمی دهد که چیزی کمتر از یک پشته C- ​​ندارند. یادداشت هایی در دستان او خوانا ماتیلده (خوانیتا آریاس) خواننده Wunza ، توسط مقامات فدرال از بازگشت به کلمبیا جلوگیری کرد. روانشناس وونزا ، خوانا باوتیستا (سوفیا انگبرگ) ، در یک مهمانی خسته کننده در حال خواندن کارت های تاروت گیر کرده بود. راهبه وونزا ، خوانا کاریداد (اوکا گینر) ، در یک آپارتمان دلهره آور به دام افتاده در حالی که پلیس به مقر مواد مخدر در نزدیکی حمله می کند. و روزنامه نگار wunza ، خوانا والنتینا (رناتا نوتنی) ، که ما او را ملاقات می کنیم و خاکستر مادرش را در ساحل کانکون پخش می کند.

سرنوشت ، که توسط نویسندگان-خدایان نمایش بازی می شود ، در اینجا شخصیت مهمی است ، زیرا او/او/آنها اطمینان می دهند که چندین اتفاق رخ می دهد ، مهمترین آنها در زیر: هر سکانس مقدماتی سعی می کند هر یک از الاغهای برهنه/عمدتا برهنه خوانا را از نزدیک نشان دهد. -پس ما یک چشم خوب از علامت تولد و گونه می گیریم. تمام خواناها همزمان در یک هتل به پایان می رسند. زمین لرزه ای که باعث تخلیه کل ساختمان می شود و همه خواناها را در حیاط مهمانی قرار می دهد. مجموعه ای دیگر از ابزارها به ما این امکان را می دهد که یک سری از پشت های برهنه را در نمای نزدیک ببینیم ، بنابراین خواناها می توانند بفهمند که زندگی ماهیانه ای در جریان است ، و نه فقط به این دلیل که علامت تولد شبیه یک ماهی است.

در همین حال ، ما همچنین از مصاحبه خبری تلویزیونی با سیمون ماروکین ، که به نظر می رسد نوعی سیاستمدار مهم است ، استفاده می کنیم. این که دو و دو را با این طرح کنار هم بگذارد ، ریاضی دان لازم نیست ، اما چه کسی می داند ، تله تلوها مطمئناً پیچش های مضحک خود را دوست دارند.

پنج سری JUANAS NETFLIX
عکس: جراردو مالدونادو آر.

چه نمایش هایی شما را به یاد خواهد آورد؟ من که متخصص در telenovelas نبودم ، یکی از نمایش مقاله های رایگان خود را در Oprah Daily سوزاندم تا بتوانم آن را یاد بگیرم ملکه جنوب و در صورت وجود بهشت ​​بدون سینه محبوب هستند به ویژه، پنج خوانا راه اندازی مجدد مجموعه کلمبیایی است لاس خواناس، که در اواخر دهه 1990 پخش شد ، و همچنین نسخه مکزیکی با همین عنوان ، از 2004 ؛ با این حال هیچ کدام از آنها دستگاه طرح علامت تولد را نداشتند.

برداشت ما: خوب ، هیچ کس از ما نمی خواهد که این گند را جدی بگیریم. هرکسی با عملکرد مغزی اساسی می تواند استنباط کند که چگونه عملکرد پویای خواهری در اینجا کار می کند: تضاد اخلاقی مدونا/فاحشه فاحشه در راهبه و استریپر ، روزنامه نگار منطقی با شهود ماوراء طبیعی روانپزشک درگیر می شود و خواننده سعی می کند همه آنها را حفظ کند به همین منظور متحد شدند و پدر خود را پیدا کردند ، که تقریباً به طور قطع یک کارمند و یک شخصیت عمومی فاسد است. پس از یک قسمت ، به نظر می رسد که طرح اصلی معادل یک پازل 10 تکه برای کودکان نوپا است-اگرچه در پیش رو ، هنوز باید امیدوار بود که جزئیات و پیچیدگی ها پیچیدگی ها و شگفتی هایی را به همراه داشته باشد.

پنج خوانا همه انواع تکنیک های قصه گویی تلنول ولا را به کار می گیرد ، از فلاش بک های مبهم گرفته تا شخصیت هایی که افکار درونی خود را به صورت صوتی بیان می کنند ، اگرچه ارزش تولید با یک درام کابلی با بودجه مناسب مطابقت دارد. بنابراین حداقل اینطور نیست نگاه کن ارزان است ، گرچه هیچ اهمیتی در مورد نمایش اغلب آشغال بودن کیک پنیری گاو و گاو ندارد. این نمایش هنوز هیچ خنده بزرگی را القا نکرده است-شاید یک یا دو سر تکان دهنده–اما دوباره ، من قهوه می نوشیدم و نه چیزی که مستقیماً از بطری بیرون بیاید.

جنسیت و پوست: مقدار زیادی T&A ، از جمله برخی از مردان A ، همه آن بی تردید کاملاً ضروری و به هیچ وجه رایگان نیست.

عکس جدایی: هر پنج خوانا برای اولین بار در یک عکس جمع می شوند. بسیار بزرگ و مهم.

ستاره خواب: هر پنج خوانا تقریباً زمان برابر دارند. استریپر جوآنا در تصاویر تبلیغاتی اشاره می کند که تپانچه را نشان می دهد ، زیرا این چیزی است که استریپرهای مطمئن در پنج زن در تله تلوزیون انجام می دهند که متوجه می شوند همه آنها دارای یک علامت یکسان هستند. بنابراین پول من بر روی راهبه خوانا است که قبل از پایان فصل کاری را انجام می دهد که بسیار غیرعادی است ، بنابراین همه ما می توانیم وانمود کنیم که از آن شوکه شده ایم.

پل خط آزمایشی: استریپر خوانا: “هی! آیا شخص دیگری به نام خوانا نام دارد؟ با علامت تولد ماهی شکل روی باسن آنها؟ “

تماس ما: آن را جریان دهید اگر این نوع فرار ساختگی و بدیع مارک تجاری شما است ، پس به هر طریقی ، خواسته های خود را برای لذت بردن از گناه ارضا کنید. در غیر این صورت ، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. کارهای بیشتر وی را در johnserbaatlarge.com بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: johnserbaبه

جریان پنج خوانا در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید