آنچه در طی فرآیند بازیابی حوادث انتظار می رود-محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط Kara Masterson / بررسی شده توسط Ray Spots

هرگز ندیده اید که آمده باشد. بدبختی شما با چرخاندن پول زندگی شما را تغییر داده است. شما برای همیشه برای تجربه تغییر کرده اید. ممکن است بدن شما در نهایت بهبود یابد ، اما ذهن شما هرگز این لحظه را در زمان فراموش نخواهد کرد. تمرکز بر بهبودی شما مهمترین کاری است که می توانید در حال حاضر انجام دهید ، نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر احساسی و روانی.

با خود صبور باشید

بلافاصله پس از تصادف می توانید احساس کنید در حال پیاده روی یک میلیون مایل در دقیقه هستید و در عین حال بسیار کند عمل می کنید. بسته به شدت جراحات شما ، ممکن است لازم باشد در بیمارستان بمانید یا در فیزیوتراپی شرکت کنید.

هر چه باشد ، زمان زیادی طول می کشد تا بدن شما به اندازه کافی خوب شود و در وضعیت قبلی خود قرار گیرد. این می تواند ناامید کننده باشد زیرا می خواهید کاری را که می توانستید قبل از حادثه انجام دهید انجام دهید. این مهم است که به یاد داشته باشید که شما باید به خود زمان بدهید تا هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی بهبود پیدا کنید.

ممکن است در خانه به پشتیبانی بیشتری نیاز داشته باشید

هنگامی که از بیمارستان خارج می شوید ، راه بهبود می تواند طولانی باشد. ممکن است نتوانید از خود مراقبت کنید ، به ویژه در ابتدا. اعضای خانواده ، دوستان یا متخصصان مراقبت های بهداشتی ممکن است به کمک نیاز داشته باشند. مراقبت های پیشرفته آسیب ممکن است نیاز به توانبخشی فیزیکی یا جراحی اضافی داشته باشید.

همچنین این احتمال وجود دارد که مجبور شوید با عواقب پایدار جراحات خود مقابله کنید. انتظار می رود مدت زمان زیادی را صرف تمرکز بر بهبود خود کنید.

این می تواند یک غلتک احساسی باشد

تصادف از هر نوع ، بزرگ یا کوچک ، می تواند منجر به فراز و نشیب های عاطفی و روانی زیادی شود. ممکن است اضطراب و افسردگی را تجربه کنید یا از علائم PTSD رنج ببرید. از درخواست کمک نترسید. درمانگر می تواند به شما در مقابله با عصبانیت ، سرخوردگی و ترس کمک کند.

بیاموزید که چگونه بر احساسات خود غلبه کنید تا آنها بر شما غلبه نکنند. بیاموزید چه کار می توانید بکنید تا ذهن خود را از مسیر منفی دور کنید تا بتوانید آن را در جهت مثبت هدایت کنید.

نحوه سازگاری را بیاموزید

هنگام بهبودی از تصادف ، باید تنظیماتی را انجام دهید. قدرت ، انرژی و استقامت شما می تواند در ابتدا بسیار کمتر باشد. انتظار خواب بیشتر را داشته باشید. به بدن خود گوش دهید و آرام باشید. در حالی که هر قدم به جلو بر می دارید ، پیروزی های کوچک را جشن بگیرید. اما همچنین آماده باشید که چند قدم به عقب بردارید.

محدودیت های خود را بپذیرید. ممکن است لازم باشد به تدریج روی کارهایی که در گذشته انجام داده اید کار کنید. اطرافیان شما نیز باید انعطاف پذیر بوده و انتظارات خود را تعدیل کنند.

احساس شبیه به خود پس از تصادف یک شبه اتفاق نمی افتد. هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا بدن شما بهبود یابد. یک سیستم پشتیبانی قوی و نگرش مثبت به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از پوستOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

کارا مسترسون یک نویسنده مستقل از ایالت یوتا است. او از تنیس لذت می برد و وقت خود را با خانواده اش می گذراند.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان یکی از پیشگامان وارد کردن محصولاتی به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس از RODNAE تولید از جانب پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید