“آنها واقعاً آن را اجرایی نکرده اند”: MTA با رعایت دستورالعمل جدید Vax-Or-Test مشکل دارد


بیش از یک هفته و نیم است که ایالت از همه کارکنان MTA خواسته است که یا واکسینه شوند یا هفته ای یک نتیجه منفی از آزمایش کووید ارائه دهند ، و به نظر می رسد که این سازمان با رعایت الزامات به سختی کار می کند.

نرخ کلی واکسیناسیون MTA در سراسر آژانس تا روز چهارشنبه 68 است ، اگرچه آژانس می گوید که ممکن است به 75 be برسد زیرا کارگران ممکن است هنوز کارت واکسن خود را در سیستم آژانس بارگذاری نکرده باشند.

همچنین به نظر می رسد که آژانس بررسی نمی کند که آیا کارگران واکسینه نشده هفته ای تحت آزمایش COVID قرار گرفته اند یا خیر. در 4 اکتبر ، دستور اجرا شد ، اما منابع به Gothamist می گویند که MTA نتایج منفی آنها یا همکارانشان را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، مأمور حفاظت از اموال MTA ، که در حراست حیاط قطار در کوئینز کار می کند ، گفت: “آنها واقعاً آن را اجرا نکرده اند.” کادت می گوید واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه در کلینیک مراقبت های فوری به تنهایی آزمایش می شود. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA تا به حال برای اثبات نتیجه منفی درخواست نکرده است.

کادت کارگر ترانزیت گفت اگر مجبور شود واکسن را به عنوان یک نیاز شغلی دریافت کند ، باید در مورد آن فکر کند. او گفت: “ممکن است در ابتدا مجبور به مرخصی شوم.”

تا به امروز ، 173 کارگر MTA بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند ، بالاترین میزان در میان هر شهر یا آژانس دولتی.

آژانس داخل MTA که سخت ترین زمان را برای افزایش نرخ واکسن خود داشته است ، ترانزیت شهر نیویورک است که شامل کارگران مترو و اتوبوس است. در ماه مه ، فقط 38 درصد واکسینه شده بودند. تا آگوست ، تنها 44 درصد افزایش یافته بود. و از امروز چهارشنبه ، تا 65 است.

بر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون در میان نیویورکی های 18 ساله و بالاتر که حداقل یک دوز مصرف کرده اند 85.2 درصد است. MTA در بیانیه ای اعلام کرد کارگرانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “ممیزی” قرار گیرند.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA در بیانیه ای می نویسد: “کارکنانی که به عنوان بخشی از ممیزی از نظر مطابقت ندارند ، مشمول پیگیری مناسب سرپرستان خود خواهند بود.” وی در مورد اینکه مجازات عدم رعایت مجازات چیست یا اینکه MTA هر چند وقت یکبار بررسی می کند که آیا کارگران واکسینه شده اند یا یک آزمایش هفتگی دریافت کرده اند ، مجازات می شود ، توضیح نداد.

این آژانس خاطرنشان می کند که دارای 138 مرکز آزمایش در محل است و گزارش می دهد که نرخ مثبت از حدود 18 مورد مثبت در ماه اوت روزانه به 15 در سپتامبر و در حال حاضر به طور متوسط ​​در روز در اکتبر به 10 مورد رسیده است.

این آژانس همچنین مستلزم واکسیناسیون کامل پس از 14 نوامبر است.

فرماندار کتی هوچول ، که واکسن یا نیاز به آزمایش را از روز کارگر تا 4 اکتبر به تعویق انداخت ، گفت که دفتر وی به MTA در رعایت دستورات کمک می کند.

هازل کرامپتون-هایس ، سخنگوی هیزل ، در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی فرماندار هوچول حفاظت از نیویورکی ها است و ما آماده هستیم تا هرگونه پشتیبانی لازم را برای کمک به MTA در حفظ امنیت کارکنان و ارائه خدمات برتر به سواران ارائه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید