آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC/Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه اطلاعات کروناویروس ما دو بار در هفته به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه س ،ال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

مواردی در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز مدرسه دولتی در شهر ، ده ها مورد را در بین کارکنان و تعداد انگشت شماری در میان دانش آموزان گزارش کرده بود. تا 6 اکتبر ، کمتر از 3700 دانش آموز و کارکنان تست مثبت دریافت کرده بودند. در اوایل سال تحصیلی ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ، که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول خودداری کرده و شخصاً در مدرسه شرکت کنند ، ابراز نگرانی کرده اند. بر اساس داده هایی که اداره آموزش در اختیار WNYC/Gothamist قرار داده و به شورای شهر نیویورک ارائه کرده است ، از حدود 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، تنها 35٪-یا 192،705 کودک-تا 6 اکتبر فرم های رضایت نامه خود را پس داده اند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش کووید را در ارتباط با انتقال درون مدرسه ای توسط شهرستان گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از تاریخ 7 سپتامبر نزدیک به 379 مورد را ثبت کرده است. همچنین 69 مورد شیوع در مدارس شناسایی شده است که به عنوان سه مورد یا بیشتر از طریق مدرسه در فاصله دو هفته تعریف شده است. شهرستان پاسایک در انتقال مدارس با 62 مورد در دو شیوع از زمان شروع کلاسها ، ایالت را رهبری می کند.

بسته شدن ها

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال خود را با تعطیلی کلاس درس به مدت 10 روز در هر زمان که آزمایش سرنشینان ویروس مثبت اعلام شد ، آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست خود را در مورد قرنطینه به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که عاری از ماسک بوده و در فاصله کمتر از 3 فوت از یک مورد مثبت قرار داشته باشند. آنها همچنین باید در تماس نزدیک-یا نزدیک دانش آموز آلوده بیش از 15 دقیقه در یک روز باشند.

دفتر شهردار اذعان می کند که نتیجه این امر باعث می شود که بچه ها بیشتر در کلاس بمانند ، اما این به معنای تعطیلی کمتر کلاس در مدارس ابتدایی است.

این وضعیت آیین نامه اصلی و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان را نشان می دهد. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت عمدتا باعث “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود ، که در آن از افراد خاصی-هر کسی که علامت دار است یا هر فرد واکسینه نشده ای که قوانین ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نمی کند-خواسته می شود که در خانه بماند.

در همین حال ، عفونت های تأیید شده در بین کارکنان غیر کلاس ، فقط نیاز به “قرنطینه غیر کلاسی” توسط افراد مبتلا دارد.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط زمانی بسته می شود که شواهدی از “انتقال گسترده” وجود داشته باشد ، اما به طور عمومی معنی آن را مشخص نکرده است. این تصمیم نشان دهنده فاصله گرفتن از سیاست سال گذشته مدرسه است ، که بر اساس آن مدارس پس از گزارش دو یا چهار مورد که ممکن است در معرض نوردهی در یک ساختمان واحد باشند ، تعطیل شوند.

در 6 اکتبر ، 533 کلاس درس تا حدی تعطیل شد و 281 کلاس دیگر به طور کامل تعطیل شد ، از حدود 58،500 کلاس درس در بررسی های ساختمان آموزش و پرورش. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کرد ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با بسته شدن کلاس های متعدد در هفته اول مدرسه ، به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس درس

اکثریت قریب به اتفاق 58،500 کلاس درس دارای سیستم تهویه مطبوع هستند که توسط کارشناسان بهداشت و مقامات به عنوان یک ابزار مهم برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناخته شده است.

بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، با وجود وعده ای مبنی بر اینکه تمام کلاس ها دارای هوای تازه کافی برای شروع مدرسه خواهند بود ، بیش از 1100 کلاس درس هنوز در حال تعمیر هستند. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر به عنوان “عملیاتی” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “عملیاتی” فقط برای پنجره های تهویه داخلی تکیه می کنند ، که متخصصان مستقل بهداشتی آنها را برای تازه کردن هوا غیرقابل اعتماد می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید