آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکا ، COVID-19 مثبت شد


یک نماینده مجلس آلاسکا که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک از شرکت هواپیمایی منع شده بود ، تست کووید -19 مثبت اعلام کرد.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه قرنطینه شد ، جایی که به دوستانش در فیس بوک گفت که از راهنمایی CDC برای گرفتن تایلنول “کاملاً تحت تأثیر قرار نگرفته است” و تصمیم گرفت “دستور” خود را تهیه کند.

“نوبت من است که رو در رو با کووید مبارزه کنم … بازی را ادامه دهید! به نظر شما چه کسی برنده خواهد شد؟ هنگامی که من آن را شکست می دهم ، من دستور العمل خود را به شما می گویم ، “جمهوری خواهان جمهوری خواهان قبل از اینکه” دستور “درمان های غیرمجاز خود را لیست کنند.

“من مقدار زیادی ویتامین ABCD و Quercitin و سیترات روی مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش لخته شدن. این 57 ساله می نویسد: “من خوشحالم که Ivirmectin را به عنوان” de-covider “دریافت کردم.

FDA اخیراً هشدار شدیدی در مورد استفاده انسان یا حیوان از ایورمکتین-ضد انگلی که برای درمان عفونت های کرم حلقوی مورد استفاده قرار می گیرد-برای درمان COVID-19 صادر کرد.

راینبولد در یک پست در رسانه های اجتماعی ایویرمکتین را که FDA نسبت به استفاده از آن برای درمان COVID-19 هشدار داده بود ، به عنوان
راینبولد در یک پست در رسانه های اجتماعی ایویرمکتین را که FDA نسبت به استفاده از آن برای درمان COVID-19 هشدار داده بود ، به عنوان “ضد کوویدر” توصیف کرد.
AP
سناتور دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شد.
سناتور دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شد.
AP

راینبولد در بهار امسال پس از محرومیت از خطوط هوایی آلاسکا و مجبور به رانندگی 750 مایل و سوار شدن بر کشتی برای رأی دادن به لایحه اضطراری بهداشت عمومی ، خبرساز شد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه آنکوریج خود به جونو پرواز می کند.

به گزارش آنکوریج دیلی نیوز ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه ایالت دوم ، نیز مثبت تشخیص داد.

دیدگاهتان را بنویسید