آرون قاضی می خواهد تا آخر عمر با یانکی ها باشد


بوستون – آرون جادر قبل از اینکه به آژانس آزاد برسد ، به صراحت گفت که آینده خود را در کجا می بیند و آخرین فصل خود را پشت سر می گذارد.

قاضی پس از باخت 6 بر 2 یانکی ها در فصل گذشته مقابل ردساکس در بازی وایلد کارت AL در روز سه شنبه در Fenway Park گفت: “من می خواهم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم تا پایان دوران حرفه ای خود خطوط سنجاق را بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. هر چه در طرف دیگر اتفاق بیفتد ، با قراردادها و معاملاتی که خارج از کنترل من است. “

قاضی یک سال آخر داوری را قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد دارد و وقتی از او پرسیده شد که آیا فصل مهمی برای آینده او بوده است ، این بازیگر مکثی کرد و گفت: “حدس می زنم می توانی این را بگویی.”

یانکی ها
آرون قاضی
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

او بعد از هومر آنتونی ریزو ، یک نفره را در رده ششم شکست داد ، سپس با شوت Giancarlo Stanton با هیولای سبز به خانه فرستاده شد ، اما داور برای دومین out اینینگ بیرون رانده شد و رالی یانکی ها به هم خورد.

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی را به پایان رساند ، زیرا داور فرصت دیگری را برای کسب عنوان قهرمانی دید.

داور در مورد بازی برای یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کرده ام و آنها در دادن این شانس به من فداکاری کرده اند. من می خواهم آن را اینجا بیاورم خانه. شما هرگز نمی دانید آینده در اینجا چه خواهد شد. باید ببینیم چه می شود. »

دیدگاهتان را بنویسید