آرون قاضی فصل را با لحظه کامل یانکی ها به پایان می رساند


همه ما می دانیم که یانکی ها مأیوسانه ، شاید غیر محتمل ، می خواهند جعبه ای را که طی 12 سال طولانی در این حق رای ظاهر شده است ، بررسی کنند.

در اولین گام بزرگ تیم به سوی آن هدف در روز یکشنبه ، با ارزش ترین بازیکن آن زمان مطلوبی را برای بررسی جعبه خود انتخاب کرد.

یک لحظه برای آرون قاضی برای اولین بار موفقیت حرفه ای خود را ، نه؟

تک نفره ، نهم و یکم بازی قاضی ، رفیق خود تایلر وید را از پایه سوم به ثمر رساند و یانکی ها را در یک تریلر 1-0 و در بازی با کارت وحشی AL منجنیق کرد. آنها سه شنبه شب در پارک فنوی با گرس کول روی تپه با Red Sox روبرو می شوند و قصد دارند رقبای تاریخی خود را کنار بگذارند تا بتوانند به سری AL Division صعود کرده و با رقیب جوان خود ، Rays ، رقابت کنند.

بهترین دلیل آنها برای امید ، قاضی است ، بازیکنی که روز یکشنبه به طور حتم چشمگیرترین فصل عادی خود را ، اگر نه لزوماً از نظر آماری ، بهترین نقطه او ، با نقطه عطف شخصی اش به پایان رساند.

قاضی درباره ورود صفر خود به مسابقات گفت: “این واقعا در ذهن من نبود ، اما خوشحال بودم که توانستم این کار را انجام دهم.”

آرون قاضی
آرون قاضی در اعزام یانکی ها به فصل پس از مدتی غرق می شود.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

اما ، آیا یانکی ها پس از کنار گذاشتن دو بازی اول آخر هفته ، از دست دادن کنترل برتری در بازی خانگی سه شنبه و تولید چهار دونده پایه که هیچ کدام به موقعیت گلزنی نرسیدند ، در هشت نوبت اول نیاز داشتند. نوازنده چپ Rougned Odor ، بعیدترین جرقه ای-که از پایه سوم فقط به دلیل غیبت دی جی لمهیو شروع شد-در انتهای نهم با خط رانش در کنار Rash southpaw جاش فلمینگ قرار گرفت و تایلر وید ، دونده او ، از راه رسید. هنگامی که او پرواز طولانی گلیبر تورس را به زمین راست مرکز نشان داد و به پایگاه دوم پیش رفت ، بسیار بزرگ بود. آنتونی ریزو با ضربه محکم و راندی آروزارنا ، مدافع راست تیم تمپا بی به دنبال آن حرکت کرد ، به طوری که فیل نوین ، مربی پایه سوم یانکیز ، وید سریع را در پایگاه سوم نگه داشت ، زیرا ریزو در خانه پرتاب به رتبه دوم صعود کرد. به

قوه قضاییه ، که طبق گفته جیسون استارک The Athletic ، از اول آگوست ، هشت RBI را در هشتمین نوبت یا بعد ثبت کرده بود ، فقط هیچ یک از آنها دور نشدند. کوین کش ، مدیر Rays ، از Kittredge سختگیرانه خواست.

چاد گرین در مورد قاضی گفت: “شما فقط احساس می کنید که او قرار است کار خاصی انجام دهد.”

قاضی در مورد رویکرد خود گفت: “فقط سعی کنید آن را ساده نگه دارید.” “فقط سعی کنید چیزی را بلند کرده و چیزی را در بازی قرار دهید.”

او شمارش را تا 2 و 2 انجام داد ، یک نوار لغزنده 1 و 0 و یک سینکر 1 و 1 را درنوردید ، و سپس ، با کشیدن قسمت زیرین اشعه ها ، یک نوار لغزنده را روی زانوهای خود فشار داد و کمی اجرا کرد. یک ضربه ترفند ، توپ قبل از رفتن به براندون لو ، بازیکن اصلی Rays ، به پشت تپه برخورد کرد ، که شجاعانه توپ را به خانه پرتاب کرد اما نتوانست وید را به موقع بگیرد. یانکی ها که در زمین جشن می گرفتند ، از تلاطم شدید خود در فصل جان سالم به در بردند و در اولین ایستگاه خود فرود آمدند و هواداران آنها شعار “MVP!” سر می دادند. به افتخار قاضی (او برنده جایزه AL نمی شود ، اما سزاوار عشق بود).

آرون بون گفت: “یک فصل عادی عالی برای آرون جادج به درستی پایان یافت.”

یانکی ها
آرون قاضی برای یانکی ها تک آهنگ راه اندازی می کند.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

وید گفت: “این پسر من است.” “این برای همه مراحل مهمی که او به پایان رسانده است بسیار دیوانه کننده است که این اولین دور رفت حرفه ای او بود. اما این همان فردی است که شما در آن شرایط می خواهید. تپش قلبش آهسته است و من نمی توانم برای او خوشحال تر باشم ، زیرا ما را به پلی آف می فرستد.

“من سختی فصل را می دانم و می دانم که او چقدر به این تیم و این شهر اهمیت می دهد. برای او که بتواند در آن شرایط بتواند این کار را انجام دهد ، زمان بزرگی است. “

اگر قاضی قائم نمی ماند (علاوه بر پرونده COVID) ، 148 بازی را انجام می داد و یک خط فوق العاده فوق العاده .287/.373/.544 با 39 هومر را ارائه می داد ، یانکی ها نمی توانستند زمان بزرگ پس از 2021 را حس کنند. در حالی که او در کمپین تازه کار خود در سال 2017 به 52 هومری که سیگار می کشید نزدیک نشد ، این کمپین یک کمپین کامل تر و سازگارتر به نظر می رسید. و حالا داور این شانس را دارد که جعبه دیگری را بررسی کند ، جعبه ای که واقعاً طرفداران فوق صبور باشگاهش را خوشحال می کند: اکتبر برای سنین مختلف.

دیدگاهتان را بنویسید