آخرین مهلت رای گیری غیابی در ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از رکورد شکنی در سراسر کشور در انتخابات سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رأی ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رای دهندگان باید بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی برای رای گیری غایب اقدام کنند. بر اساس قانون جدیدی که بهار گذشته توسط قانونگذار تصویب شد ، هیئت های محلی انتخابات باید دريافت كردن درخواست رای دهی غایب رای دهندگان 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان قبلاً می توانستند نامه درخواست های آنها تا یک هفته قبل از روز انتخابات

این باعث مهلت می شود دوشنبه ، 18 اکتبر هیئت های انتخاباتی درخواست های رای غایب برای انتخابات عمومی 2 نوامبر را دریافت کنند.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالتی که برای کاهش زمان درخواست رای دهندگان از طریق پست رای گیری کرده اند ، قرار داده است. ایالت های دیگر شامل آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما است.

قانون جدید رای گیری غایب جدا از تعدادی از اصلاحات انتخاباتی است که توسط قانونگذار ایالت از زمان کنترل دموکرات ها بر سنای ایالت در سال 2019 وضع شده است. این تغییرات شامل ایجاد رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رأی دهندگان ، بازگرداندن حق رای به کسانی که قبلاً رای داده اند ، می شود. حبس ، و دو طرح رای گیری آینده برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان در همان روز و یک سیستم رای گیری غیابی بدون بهانه ، که همه آنها توسط مدافعان به عنوان گام هایی در جهت گسترش دسترسی به رأی اعلام شده است.

سناتور ایالتی زلنور میری ، رئیس کمیته انتخابات و حمایت از قانونی که باعث کوتاه شدن پنجره رای گیری غایبان شد ، گفت که این تغییر همچنین برای محافظت از رای دهندگان و نه مجازات آنها است.

“در سال 2020 ، هیئت انتخابات روز قبل از انتخابات نزدیک به 35000 رأی غایب را ارسال کرد ، که بعید است یا غیرممکن باشد که به موقع توسط رای دهندگان دریافت شود. ما فکر می کنیم که این قانون جدید با ارائه یک بازه زمانی واقع بینانه تر به BOE برای رسیدگی به درخواستها و برگرداندن رأی ها به خارج از منزل ، دسترسی به برگه های رای غایب را گسترش می دهد و محدود نمی کند.

وی افزود: “ما در حال از بین بردن موانع رای گیری هستیم و اگر بدانیم که این قانون به این هدف نمی رسد ، مطمئناً آن را مجدداً بررسی می کنیم.”

در صورتی که قصد دارید برای رای گیری غیابی اقدام کنید ، باید موارد زیر را بدانید.

چگونه می توانم برای رای گیری غیابی اقدام کنم؟

شما می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس برای اخذ رای غایب اقدام کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل همه گیری مداوم COVID-19 متقاضی هستید ، کادر “بیماری موقت” را در برنامه خود انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که بتوانم مطمئن شوم که هیئت انتخابات درخواست من را دارد؟

برای اطمینان از دریافت درخواست ، باید بتوانید از ردیاب رای غایب دیدن کنید. BOE می گوید 24 ساعت طول می کشد تا سیستم به روز شود و ممکن است 72 ساعت طول بکشد تا یک برنامه در سیستم وارد شود.

هنگامی که رأی غیابی من رسید ، پس از پر کردن و ارسال مجدد آن چه اتفاقی می افتد؟

مجدداً ، ردیاب رای غایب باید به شما بگوید چه زمانی BOE رأی را دریافت می کند. رأی های غایب باید حداکثر تا روز انتخابات ، 2 نوامبر ، پست پستی شوند و تا 9 نوامبر توسط BOE دریافت شوند ، یا برای رأی گیری های خارج از کشور ، 15 نوامبر. شما همچنین می توانید یک رأی غیابی را در هر سایت رای گیری زودهنگام یا دفتر هیأت انتخابات رها کنید.

فکر می کنم شاید فراموش کرده ام پاکت سوگند خود را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

اگر بلافاصله هنگامی که BOE با شما تماس می گیرد در مورد رفع رأی خود پاسخ دهید ، باید پاسخ دهید. قانونگذار فرآیند درمان را تصویب کرد که بر اساس آن BOE در صورت دریافت رای با خطاهای قابل تصحیح ، با رای دهنده تماس می گیرد. فرایند درمان کامل در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز تصمیم نگرفته ام آخرین مهلت درخواست برای رای گیری غایب چقدر است؟

شما می توانید به صورت حضوری در دفتر BOE برای رای گیری غایب تا 1 نوامبر درخواست دهید. اما باز هم ، کسانی که درخواست رای گیری غیابی به صورت آنلاین یا پست دارند ، باید مطمئن شوند که درخواست آنها توسط BOE تا 18 اکتبر دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید